درباره ما

ام بی دکوری از بهار ۱۴۰۰ با هدف توسعه، کار آفرینی و اشتغال زایی فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت توانسته با اعطای نمایندگی فروش محصولات خود، جهت توسعه پایدار شبکه فروش، با در نظر گرفتن مزیت های رقابتی، زمینه کار را برای تعداد زیادی از هم وطنان عزیزمان فراهم آورد.

ام بی دکوری با گرد هم آوردن مجموعه تولیدی های بسیاری توانسته علاوه بر اشتغال زایی برای طیف وسیعی از جامعه، با کیفیت ترین محصولات دکوراتیو را با بهترین قیمت به نمایندگان خود ارائه کند.

همکاری نمایندگان با گروه بازرگانی دکوراسیون داخلی ام بی دکوری، مجازی بوده و به این صورت است که هر نماینده، یک پنل کاربری در وبسایت ام بی دکوری خواهد داشت. محتوای مورد نیاز جهت معرفی محصولات را دریافت کرده و پس از دریافت سفارش، آن را در وبسایت ثبت می کند.

نمایندگان بدون این که دغدغه ارسال، بسته بندی و دیگر تشریفات فروش آنلاین را داشته باشند، سفارش محصول را ثبت می کنند و با هزینه شرکت به همراه مشخصات و لوگوی نماینده، برای خریدار ارسال می شود. همچنین ام بی دکوری با وجود تیم پشتیبانی قوی، توانسته پاسخگوی سوالات نمایندگان خود باشد که این موضوع در سهولت کار آن ها نقش به سزایی داشته است.